Yurt Dışı Uçak Bileti

Tahran Uçak Bileti

tahran-ucak-bileti

Dünyanın diğer büyük şehirlerine nazaran köklü bir geçmişi olmayıp kısa bir sürede kendini büyüten ve günümüzde yaklaşık on beş milyona yakın insana ev sahipliği yapan Tahran, İran İslam Cumhuriyeti’nin başkenti konumundadır.  Devamını Oku »

Suudi Arabistan Uçak Bileti

suudiarabistan-ucak-bileti

Suudi Arabistan pek çok kişi için merak uyandıran bir ülkedir. Bu nedenle pek çok kişi Türkiye’den Suudi Arabistan’a gitmek istemektedir.Arap Yarımadası’nda bulunan en büyük ülke olan Suudi Arabistan Ürdün, Irak, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Yemen, Basra Körfezi ve Kızıldeniz ile çevrelenmektedir.Tüm bu özellikler Suudi Arabistan’ı oldukça ilgi çekici kılmaktadır. Devamını Oku »

Rusya Ucuz Uçak Bileti

rusya-ucak-bileti

 Rusya, Doğu Avrupa ile Kuzey Asya arasında yer almaktadır. Yüzölçümü göz önünde bulundurulduğunda dünyanın en geniş ülkesi olduğu söylenebilir. Nüfusun %73’ü kentlerde yaşamaktadır.  Devamını Oku »

Roma Uçak Bileti

roma-ucak-bileti

Uçak bileti fiyatlarının geçmiş yıllara göre oldukça makul fiyatlarda seyretmesi ile birlikte ülkemiz vatandaşlarının Avrupa ülkelerine olan seyahat talepleri de yüksek oranda artış göstermiştir. Bu seyahatlerin uğrak noktalarından birisi de şüphesiz İtalya’nın başkenti Roma’dır.  Devamını Oku »

Riyad Uçak Bileti

riyad-ucak-bileti

Suudi Arabistan’ın kendisi bile oldukça fazla ziyaretçi çekerken başkenti Riyad da elbette ilgi görmektedir. Osmanlı Dönemi’nde Türk egemenliği altında olan Riyad Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda Türk egemenliğinden çıkmıştır.  Devamını Oku »

Pekin Uçak Bileti

pekin-ucak-bileti

Dünyanın nüfus bakımından en büyük devleti konumunda olan Çin Halk Cumhuriyeti coğrafi açıdan da dördüncü büyük devlet konumundadır. Yaklaşık bir milyar üç yüz otuz beş milyon kişilik nüfusu ile gerçek bir dünya devi durumunda olan Çin, yabancı ülke vatandaşlarının da uğrak ziyaret noktalarından birisi durumundadır.  Devamını Oku »

Paris Uçak Bileti

paris-ucak-bileti

Fransa uzun yıllardan beri aşkın ve zarafetin başkenti konumunda olup bu bağlamda dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini kendine çekmektedir. Gerek tarihi dokusu gerekse insanlara sunduğu modern yaşam imkânları ile turistik faaliyet gerçekleştiren insanları daima büyük bir memnuniyet ile uğurlamaktadır.  Devamını Oku »

Oslo Uçak Bileti

Norveç Türklerin pek çoğunun gitmek istediği bir ülkedir. Kuzey Avrupa’da bulunan bu ülke İskandinav Yarımadası’nın batısında yer almaktadır. Başkenti Oslo olan bu ülkeye Türkiye’den gitmek isteyen pek çok kişi bulunmaktadır.  Devamını Oku »

Moskova Uçak Bileti

moskova-ucak-bileti

Rusya’nın başkenti olan Moskova oldukça fazla turist çekmektedir. Katedralleri ile tarihi yapısı ile görkemli binaları ile oldukça fazla beğenilen Moskova tam anlamıyla bir başkenttir. Dolayısıyla bu nedenlerden dolayı pek çok kişi gerek Türkiye’den gerekse de Avrupa’dan olsun Moskova’ya gitmek istemektedir.  Devamını Oku »

Makedonya Uçak Bileti

makedonya-ucuz-ucak-bileti

Balkanların ufak ülkelerinden Makedonya bağımsızlığını kazanmasının üzerinden henüz oldukça kısa bir zaman geçmesine rağmen gelişmesini ve kendi ayakları üzerinde durmasını oldukça başarılı biçimde gerçekleştiren bir ülke konumundadır. Gerek ülkemize olan coğrafi yakınlığı gerekse yaklaşık beş yüz yıl Osmanlı İmparatorluğu yönetiminde kaldığından Türk izleri taşıması sebebi ile yoğun ziyaretçi akınına maruz kalan ülke turizm gelirleri sayesinde de büyümesini sürdürmektedir.  Devamını Oku »